RC servis

Provádím stavbu, opravy a servis RC modelů letadel s elektropohonem.

Akce zahájení sezóny - Sleva -20% na servis, nastavení a přípravu k letu

Potřebuje Váš model před novou sezónou servis? Máte nový model a chcete ho připravit k letu? Nabízím slevu 20% na práci pro všechny zakázky registrované do 30.6.2019.

RC modely park a slow flyer

Park flyer je název, používaný pro třídu malých, elektromotorem poháněných RC modelů letadel. Jsou tak nazývány, protože jejich velikost umožňuje s nimi létat i ve veřejném parku. Některé mohou být dostatečeně pomalé a schopné manavrování pro létání v tělocvičně, jiné létají velkou rychlostí a potřebují prostor jako větší modely. Velikost umožňující snadnou přepravu na zadním sedadle auta a použití materiálů umožňujících rychlou opravu přímo v terénu - to jsou hlavní důvody, proč park flyery patří mezi nejoblíbenějšíRC letadla pro začátečníky, ale i pokročilé piloty. S dostatečným výkonem motoru jsou schopné všech akrobatických obratů včetně 3D.Ať máte zájem získat park flyer s vyzkoušenými vlastnostmi nebo model vlastníte a potřebujete mu dát správný motor a vrtuli, regulátor a pohonný akumulátor, jste na správných stránkách. Model dle Vašeho přání postavím, vybavím kompletní elektronikou, vyvážím i nastavím vysílač. Pokud jde o setup pohonu, ten Vám zašlu v přehledné tabulce a budete-li chtít, jednotlivé komponenty koupím a vybavím konektory. Poradím i v případě, že Váš model se nechová za letu podle Vašich představ. V současné době je moderní vybavit svůj model řídící jednotkou - gyrem, která napraví "všechny" aerodynamické chyby nebo chyby vyvážení modelu. Ale správné vyvážení a nastavení modelu je i v tomto případě předpokladem úspěchu.
Prohlédněte si moji nabídku.V nabídce naleznete modely, které vyrábím na zakázku, i práce, které nabízím v rámci servisu.

Nabídka